NIEDZIELA | 7.30 | śp. Władysława, Mariannę, Franciszkę, Wincentego Skorackich oraz zm. z rodz. Maniaczyków. | |||
Poza parafią 20.06.2021 |
7.30 | śp. Annę, Bronisława Januszewskich, Annę, Józefa Graczyk i zm. z rodziny. | |||
9.00 | O dar nieba dla śp. Janiny i Władysława Czystych, zm. z rodz.: Czystych i Zarzecznych | ||||
Poza parafią | 9.00 | śp. Edmunda Marciniaka (6 r. śm.) i Waldemara Szczepaniaka. | |||
10.00 | Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą Bożą opiekę na kolejne lata – w 45 roczn. ślubu Eugenii i Stanisława oraz 15 roczn. ślubu Katarzyny i Arkadego oraz za śp. Ewę Stankowiak. | ||||
Poza parafią | 10.00 | śp. Bronisławę, Stefana, Waldemara Kaczmarek. | |||
Poza parafią | 10.00 | śp. Marię Brandt. | |||
11.15 | śp. Tomasza Szymańskiego (2 r. śm.), zm. z rodz.: Szymańskich, Dziamskich i Fabiś. | ||||
Poza parafią | 11.15 | śp. Zbyszka Matuszewskiego. | |||
Poza parafią | 11.15 | Z podz. za troskliwą opiekę lekarzy i całego personelu medycznego Szpitala Zakaźnego w Poznaniu, z prośbą o błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla nich. | |||
12.30 | śp. Henryka (1 r. śm) i Mirosława (11 r. śm.) Kobus, zm. z rodz.: Kobusów, Cholewów i Białasów. | ||||
Poza parafią | 12.30 | śp. Stanisława Donaj i zm. z rodziny. | |||
18.00 | śp. Jana Bazyli i Czesława Siatkę – z okazji Dnia Ojca. | ||||
Poza parafią | 18.00 | śp. Kazimierza Mielcarka (1 r. śm.). | |||
20.00 | Za Parafian. | ||||
Poza parafią | 20.00 | śp. Zofię Bolińską. | |||
PONIEDZIAŁEK | 9.00 | śp. Joannę i Bronisława Waligóra. | z | ||
21.06.2021 | 18.00 | śp. Urszulę Nowacką. | |||
Poza parafią | 18.00 | śp. Marzenę Pigła. | |||
WTOREK 22.06.2021 |
9.00 | śp. Bronisławę (2 r. śm.), Edmunda Nawrockich, zm. z rodz.: Nawrockich i Woźniczaków. | |||
18.00 | Z okazji Dnia Ojca za śp. Andrzeja Kóskę i Leonarda Knitera. | ||||
Poza parafią | 18.00 | śp. Jana Kochańskiego. | |||
ŚRODA | 9.00 | śp. Mieczysława Peczyńskiego. | |||
Poza parafią | 9.00 | śp. Andrzeja Okonek (w roczn. śm.). | |||
23.06.2021 | 18.00 | śp. Jana, Teodora Zapłatów, Józefę, Czesława Dudziaków, Janinę, Antoniego, Janinę, Marka Żaków i zm. z rodziny oraz śp. Wandę Hemmerling. | |||
Poza parafią | 18.00 | śp. Tadeusza Warmuza. | |||
Poza parafią | 18.00 | śp. Tadeusza Gawrońskiego, Alfonsa Lehmanna i Stanisława Nowaka. | |||
CZWARTEK | 9.00 | śp. Danutę Sabińską. | |||
24.06.2021 | 18.00 | śp. Genowefę Spychała (12 r. śm.), zm. z rodz.: Ławniczaków i Spychała. | |||
Poza parafią | 18.00 | śp. Iwonę Miedzińską (5 r. śm.), Grażynę Napierała i zm. z rodz.: Napierałów, Miedzińskich, Aszkiełowiczow. | |||
PIĄTEK 25.06.2021 |
9.00 | śp. Ryszarda, Zofię Mendelak, Jana, Cecylię, Alojzego Wojdowskich, Hannę Szymańską. | |||
18.00 | WYMIENIANKOWA | ||||
SOBOTA | 9.00 | W intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci. | |||
26.06.2021 | 18.00 | śp. Halinę Białas, zm. z rodz.: Białasów, Sitarzy i Galewskich. | |||
Poza parafią | 18.00 | śp. Tadeusza Wiśniewskiego. | |||
Poza parafią | 18.00 | śp. Jerzego Lewandowskiego. |