Ogłoszenia 15 lipca 2018

1. W poniedziałek, 16.07. przypada wspomnienie Matki Boskiej Szkaplerznej. Uczcijmy Ją na Mszach św. o g. 9.oo i 18.oo.

2. Z okazji św. Krzysztofa w przyszłą niedzielę, 22.06. będziemy święcić pojazdy po każdej Mszy św. zbierając przy tym ofiary dla misjonarzy na zakup środków transportu.

3. Jak wiadomo, w lipcu i w sierpniu: nie ma niedzielnej Mszy św. o godz.16.oo oraz codziennej o godz. 7.oo, a kancelaria parafialna czynna jest tylko do południa.

4. Na afiszach ogłoszono:
– koncerty organowe w Kolegiacie Poznańskiej w wykonaniu p. Roberta Napieralskiego
– bezpłatne badanie wzroku w Luboniu, 17 lipca

5. Czytajmy Gościa Niedzielnego i Przewodnik Katolicki.

6. Poza parafią odbył się pogrzeb +Mieczysławy Kopyto, lat 93 z ul. Wojska Polskiego, we wtorek o godz. 11.00 będzie Msza św. i pogrzeb + Bożeny Nowakowskiej lat 87 z ul. Traugutta. „Wieczny odpoczynek…”

7. Dziękujemy Parafianom za obecność na nabożeństwach, licznie przyjmowaną Komunię św., dary na probostwo, ofiarowane w swoim czasie kwiaty rosnące przy krzyżu, za składane ofiary na cele parafialne. Dziś jest zbiórka do puszek na kolejne, bieżące inwestycje. Należą do nich np. tynkowanie części probostwa, dokończenie remontu na wikariacie, c.d. płotu na cmentarzu. Serdeczne „Bóg zapłać!” za każdą ofiarę.

8. Życzymy wszystkim dobrego odpoczynku wakacyjnego i spokojnego tygodnia, a na koniec pomódlmy się do Matki Boskiej Szkaplerznej o opiekę nad Ojczyzną oraz pokój między narodami. „Zdrowaś Maryjo”, „Święty Michale Archaniele…”