Ogłoszenia 18 sierpnia 2019

1. W sierpniu:
– biuro parafialne czynne jest tylko do południa,
– okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św.
– w niedziele nie ma Mszy świętych o godz. 16:00

2. We wtorek, 20 sierpnia o godz. 18.oo będzie Msza św. w intencji Solenizanta proboszcza Bernarda. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy, a na kawę imieninową przez cały dzień.
3. Czytajmy prasę katolicką: Arkę, Przewodnik Katolicki i Gościa Niedzielnego, a także parafialne Przymierze

4. Dziękujemy drogim Parafianom i Gościom za udział w nabożeństwach, w minionym tygodniu w modlitwie za Ojczyznę – 13 sierpnia, za prace porządkowe, dary na probostwo i składane ofiary, ostatnio na KUL i Caritas, a dziś na parafialne inwestycje.

5. Pamiętamy o przyborach szkolnych, które chcemy wysłać dzieciom na Białoruś. Prosimy je przynieść z zabranym serduszkiem do 20 sierpnia.

6. Dożynki miejskie w Poznaniu odbędą się 31 sierpnia. Msza św. w kościele św. Michała o g.13.oo. U nas 1 września o g. 12.3o – Msza św. dziękczynna za tegoroczne plony.

7. Serdecznie zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do Tulec w niedzielę, 1 września. Zbiórka przy kościele św. Barbary o godz.5.45. Szczegóły na plakatach.

8. Siostry Służebniczki organizują 14 września pielgrzymkę do Włocławka na wielką modlitwę „Polska pod Krzyżem”. Szczegóły na afiszach, zapisy na furcie u sióstr.

9. Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia w pracy i w odpoczynku, a na koniec wołajmy do Boga za Ojczyznę. „Boże, Rządco i Panie narodów…”