Ogłoszenia 19 stycznia 2020

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.oo klasy ósme mają katechezę.

2. Zapraszamy mężczyzn do zorganizowanej modlitwy różańcowej. Wiemy, że wielu modli się na różańcu. Kto chciałby zapisać się do męskiej róży, nich zgłosi się do proboszcza. Chodzi o to, by zobowiązać się do codziennego odmawiania jednej dziesiątki różańca.

3. W przyszłą niedzielę, 26.01. o godz. 16.oo zapraszamy na Mszę św. parafian, którzy w tym roku nie mają odwiedzin kolędowych. Niech będą chociaż przedstawiciele rodzin. Pobłogosławimy ich, rozdamy pamiątki kolędowe, a po Mszy św. p. organomistrz przedstawi nam program remontu organów. Serdecznie zachęcamy do udziału. Składkę z tej jednej Mszy św. przeznaczymy na te właśnie prace remontowe.

4. Dziękujemy drogim parafianom za liczny udział w Komunii św. za dary na probostwo, za prace i ofiary dla parafii. Dziś jest zbiórka do puszek na inwestycje parafialne, a za tydzień na Radio Emaus.

5. Odbyły się pogrzeby: +Barbary Otworowskiej, lat 72 z ul. Uroczej, +Anny Tomczak, lat 62 z ul.11Listopada, +Tadeusza Gawałek, lat 67 z ul. Północnej, W poniedziałek o godz. 11.oo będzie Msza i pogrzeb +Ryszarda Sawickiego, lat 66 z ul. Klonowej. „Wieczny odpoczynek…”

6. Czytajmy i przekazujmy dalej czasopisma religijne. Są to: Cuda i łaski Boże, Gość niedzielny duży i mały Przewodnik katolicki mały i duży.

7. Wszystkim życzymy Bożego pokoju na kolejny tydzień, a Bożej Matce i św. Józefowi polecamy przyszłość naszej szkoły katolickiej, remont organów oraz ukochaną Ojczyznę. „Zdrowaś Maryjo… święty Józefie…