Ogłoszenia 24 czerwca 2018

1. Łączymy się duchowo z uroczystościami w Poznaniu, gdzie biskupi w tych dniach modlą się z całą archidiecezją dziękując za 1050 lat biskupstwa poznańskiego, pierwszego na ziemiach polskich. Ks. Arcybiskup serdecznie zaprasza do udziału zgodnie z programem wydrukowanym na plakatach.

2. W piątek przypada uroczystość św. app. Piotra i Pawła. Zapraszamy na Msze św. o 7.oo, 9.oo i 18.oo. Nie obowiązuje post piątkowy, a tacę przeznaczamy na Stolicę Apostolską.

3. W lipcu i w sierpniu:
– nie będzie codziennej Mszy św. o g. 7.oo oraz w niedziele o g.16.oo – czyli już za tydzień, 1 lipca;
– kancelaria parafialna będzie czynna tylko do południa.

4. Czytajmy Gościa Niedzielnego dużego i małego, Przewodnik Katolicki mały i duży z modlitwą na każdy dzień.

5. Pogrzeby. Pochowaliśmy +Janusza Słomińskiego, lat 72 z ul. Wojska Polskiego, +Włodzimierza Ławniczaka, lat 60 z ul. Komornickiej, +Janinę Bartosik, lat 84 z ul. Wojnowickiej. „Wieczny odpoczynek…”

6. Dziękujemy Parafianom za obecność na nabożeństwach, licznie przyjmowaną Komunię św., za składane dary i ofiary ostatnio na parafialne inwestycje.

7. Życzymy wszystkim dobrego odpoczynku i spokojnego tygodnia, a na koniec pomódlmy się do Matki Boskiej w intencji Ojczyzny, o pokój na świecie oraz o deszcz dla spragnionej ziemi. „Zdrowaś Maryjo”…„Święty Michale Archaniele…”