Ogłoszenia 26 sierpnia 2018

1. Wycofujemy Mszę św. o godz. 7:00 w dni powszednie. Zamówione intencje Mszy św. na tę godzinę będą odprawione w Sanktuarium w koncelebrze o godz. 7:00.
2. Dożynki wojewódzko-achidiecezjalne odbywają się dzisiaj na Polanie Harcerza przy Malcie w Poznaniu. Msza św. o godz. 13:00. Szczegóły na plakacie. Parafialne dziękczynienie Bogu za żniwa będzie w niedzielę 2.09. na Mszy św. o godz. 12:30. Do udziału zapraszamy wszystkich, którzy poczuwają się do wdzięczności Bogu Stwórcy za chleb.
3. W sobotę 1.09. I sobota miesiąca. Oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi, a na Mszy św. o godz. 18:00 modlimy się za ofiary II wojny światowej.
4. Piesza pielgrzymka do Tulec odbędzie się w niedzielę 2.09. Zbiórka o godz. 5:45 na pl. Bł. E. Bojanowskiego w Luboniu. Suma odpustowa o godz. 12:00. Więcej informacji na plakatach oraz w Internecie. Serdecznie zapraszamy!
5. Odpust w sanktuarium MB Pocieszenia w Górce Duchownej od 25 sierpnia do 3 września. Szczegóły na plakacie.
6. Zbierane są zgłoszenia na pielgrzymkę do Lichenia, która jest organizowana w dniu 20 września. Wyjazd od św. Barbary o godz. 7:15.
7. Po wakacjach, od 4 września, wznawia swoje spotkania grupa młodzieży oazowej. Zapraszamy także nowe osoby zainteresowane poznaniem tej grupy i jej działalności.
8. Od września także rozpoczyna się kolejny etap przygotowania do bierzmowania. Katecheza dla młodzieży, która ma przyjąć ten sakrament 20.09. będzie za dwa tygodnie w niedzielę 9.09. Młodzież, która chce rozpocząć przygotowanie (z klas 7 i starsza), prosimy o przynoszenie wypisanych zgłoszeń do końca września. Inne informacje i terminy spotkań są wywieszone w gablocie.
9. Przy wyjściu z kościoła przygotowane są serduszka Caritas. Zbieramy przybory szkolne tym razem dla dzieci z zagranicy.
10. Czytajmy prasę katolicką np. Arka, Misyjne Drogi, Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki m.in. o ewangelizacji, która zaczyna się od świadectwa w rozmowie z abp. Grzegorzem Rysiem.
11. Dziękujemy Parafianom za obecność na nabożeństwach oraz licznie przyjmowaną Komunię św., za dary na probostwo oraz złożone ofiary. Serdeczne „Bóg zapłać!”.
12. Życzymy wszystkim dobrego odpoczynku wakacyjnego i spokojnego tygodnia, a na koniec polecamy Matce Boskiej Ojczyznę oraz prosimy o pokój na świecie.
„Zdrowaś Maryjo…”, „Święty Michale Archaniele…”