Ogłoszenia 29 kwietnia 2018

1. We wtorek rozpoczną się nabożeństwa majowe.
– Zapraszamy do kościoła codziennie po wieczornej Mszy św. czyli ok. godz. 18.3o,
– w Fabianowie przy krzyżu codziennie o godz. 19.oo,
– w Komornikach przy figurze Serca Jezusowego w soboty i niedziele o godz. 19,oo

2. W czwartek, 3 maja uroczystość Królowej Polski. Zapraszamy na msze św. według porządku niedzielnego. O godz. 12.3o będzie Msza św. zamówiona przesz Urząd Miasta Luboń w intencji Ojczyzny. Zapraszamy wszystkich chętnych oraz poczty sztandarowe organizacji, szkół, miasta i parafii.
Ponieważ jest to I czwartek miesiąca prosimy na g. 18.oo szafarzy, ministrantów z rodzinami na modlitwę o powołania

3. W I piątek miesiąca odwiedzimy chorych parafian od godz. 9.oo. Spowiedź dzieci będzie wyjątkowo w środę od godz. 16.oo – 17.oo.

4. Zapraszamy na spotkania i katechezy:
– młodzież klas 7 i II gimnazjalnych w niedzielę, 6 maja o g. 16.oo
– rodziców wszystkich grup I – komunijnych w środę 9 maja po wieczornym nabożeństwie
– Radę duszpasterską. ekonomiczną oraz katechetów – w niedzielę, 20 maja o g. 17.oo

5. Dziękujemy za obecność na nabożeństwach, licznie przyjmowaną Komunię św., dary na probostwo, prace porządkowe i ofiary składane m.in. na daninę diecezjalną. W przyszłą niedzielę będą zbierane przed kościołem ofiary na Seminarium Duchowne w Poznaniu.

6. Pogrzeby. Pochowaliśmy +Halinę Duszyńską, lat 59 z ul. Klonowej, +Mirosławę Owczarczk, lat 66 z ul. Kościuszki. „Wieczny odpoczynek…”

7. Czytajmy Misyjne drogi, Gościa Niedzielnego dużego i małego oraz Przewodnik Katolicki duży i mały. Chciejmy tez nabyć kolejny numer Przymierza m.in. o śp. ks. Sławomirze Stronka i wczesnej Komunii św.

8. Dziesiątką różańca módlmy się w intencji Ojczyzny oraz o pokój na świecie, a także o umocnienie naszej wiary. „Święty Michale Archaniele…”