Ogłoszenia 3 marca 2019

1. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.oo prosimy na spotkanie w kościele Rady parafialne, Grupy duszpasterskie oraz chętnych parafian na rozmowę m.in. o transmisji Mszy św. z naszego kościoła oraz o katolickiej szkole w parafii.

2. Środą Popielcową, 6.03. rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. tego dnia będą o godz. 9.oo, i 11.oo, a po południu, jak w niedzielę, o g. 16.oo, 18.oo i 20.oo. Do puszek będzie zbiórka na Caritas Archidiecezji.

3. Droga Krzyżowa w każdy piątek będzie 3 razy: o godz. 9.3o, 16.3o, 18.3o.

4. Gorzkie żale co niedzielę o godz. 15.3o, a po nich Msza św. bez kazania o godz. 16.15.

5. Kurs przedmałżeński rozpoczynamy w niedzielę, 10.03.o g. 17.oo nauką w salce u sióstr. Narzeczonych zapraszamy już o godz. 16.15 na Mszę św. do kościoła św. Barbary.

6. Z okazji piątkowego Dnia Kobiet życzymy tym zacnym Osobom wszelkiego błogosławieństwa w codziennej służbie, jaką wykonują dla innych. Zapraszamy do modlitwy w ich intencji m.in. na piątkowych Drogach Krzyżowych.

7. W parafii Jana Bosko odbędzie się kolejne w Luboniu czuwanie modlitewne o dobre owoce Nawiedzenia Obrazu M. B. Częstochowskiej. Całodobowa adoracja z różańcem trwać będzie od soboty, 9.03.godz. 7.oo przez noc do niedzieli, 10.03. godz. 7.oo. Zapisy po każdej Mszy św.

8. Siostry Służebniczki zapraszają w marcu i kwietniu do siebie na różne spotkania modlitewne i przeżycia duchowe, o których przeczytamy w gablocie. Serdecznie parafian zachęcamy do udziału.

9. Księża Filipini zapraszają mężczyzn na spotkanie 9 marca. Szczegóły na afiszu.

10. We wtorek o g. 11.00 będzie Msza św. i pogrzeb +Roberta Brońskiego, lat 87 z ul. Sycowskiej. „Wieczny odpoczynek…”

11. Czytajmy Arkę, Gościa Niedzielnego dużego i małego i P.K. duży i mały. Możemy też nabyć nowy numer Przymierza z opisem wizytacji biskupiej, relacji młodych z Panamy i programem nabożeństw w Wielkim Poście. W kancelarii parafialnej jest do nabycia „Modlitewnik dla seniorów”.

12. Zdjęcia z bierzmowania można obejrzeć i zamówić u p. fotografa Stefana, ul.11Listopada nr 69 od g. 9.3o – 17.3o.

13. Dziękujemy drogim parafianom za udział w nabożeństwach, prace dla parafii, składane dary i ofiary.
14. Niech błogosławieństwo Pana daje nam wszystkim pokój serca. Prośmy o to dla świata i Ojczyzny oraz każdego z nas słowami ks. Piotra Skargi. „Boże Rządco i Panie narodów”.