Ogłoszenia 9 lutego 2020

1. We wtorek, 11.02.przypada wspomnienie M.B. z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Sakrament namaszczenia chorych można przyjąć na Mszach św. o godz. 9.oo i 18.oo

2. W czwartek, 13.02. zapraszamy na wieczorną modlitwę ekspijacyjną w intencji Ojczyzny O godz. 20.oo różaniec, potem procesja fatimska.

3. Z okazji św. Walentego, w piątek, 14.02. składamy zakochanym jak najlepsze życzenia, a Ks. Arcybiskup wszystkim w Archidiecezji udziela na ten dzień dyspensy.

4. W przyszłą niedzielę, 16.02. poświęcimy dzieciom I-komunijnym świece na Mszy św. o godz. 12.3o. Niech będą obecni rodzice i zabezpieczą świece przed rozlaniem wosku.

5. Siostry Służebniczki zapraszają na Rekolekcje dla Seniorów od 13 do 15 lutego, od godz. 10.oo do 16.oo. Zgłoszenia na furcie.

6. Nabywajmy, czytajmy i przekazujmy dalej czasopisma religijne. Są to: Gość niedzielny mały i duży, Przewodnik katolicki mały i duży, Arka, Cuda i Łaski Boże. Z pólek przy wyjściu możemy zabrać kolędowy folder, na którym umieszczony jest życiorys Prymasa Wyszyńskiego.

7. Odbyły się pogrzeby: śp. Stanisławy Witkowskiej, lat 98 z ul. Klonowej, +Kazimiery Nowak, lat 93 z ul. Kasprzaka, +Urszuli Boguckiej, lat 71 z ul. Kilińskiego. „Wieczny odpoczynek…”

8. Dziękujemy drogim parafianom za udział w nabożeństwach, dary na probostwo, za prace i ofiary dla parafii. Za tydzień będzie comiesięczna zbiórka na parafialne inwestycje z myślą o organach. Podajemy do wiadomości, że koszt całego remontu organów rozłożony na 3 lata wyniesie netto ok. 300.ooo zł plus Vat – 23 %, W tym roku mamy do zapłacenia 3 raty po 41 tys. i tę pierwszą ratę już zapłaciliśmy. Za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać!.

9. Wszystkim życzymy Bożego pokoju na kolejny tydzień, a Bożej Matce i św. Józefowi polećmy na koniec wszystkie sprawy ukochanej Ojczyzny i naszej parafii. „Zdrowaś Maryjo… święty Józefie…”