Ogłoszenia 9 września 2018

1. Młodzież, która ma być bierzmowana 20 września zapraszamy dziś na katechezę w połączeniu z Mszą św. o godz. 16:00. Młodzież, która rozpoczyna przygotowanie, prosimy, niech przyniesie swoje zgłoszenie do końca września.
2. W wtorek, 11.09. g. 18.3o prosimy rodziców młodzieży mającej bierzmowanie 20.09.

3. W środę, 12.09. g.18.45 – rodzice dzieci I-komunijnych mają katechezę oraz spotkanie z krawcową i możliwość zakupu różańców i książeczek.

4. W czwartek, 13 dnia miesiąca zapraszamy jak najwięcej osób na różaniec o g. 20.oo w intencji Ojczyzny oraz procesję z figurą M. B. Fatimskiej.

5. W przyszłą niedzielę, 16.09. po Mszy św. o g. 16.oo prosimy do kościoła wszystkie grupy modlitewne i duszpasterskie z parafii dla omówienia wielu ważnych spraw duszpasterskich. Niech będą obecni katecheci, Domowy Kościół, Rady parafialne, Przymierze, Wspólnota Różańcowa, szafarze, starsi ministranci, młodzież oazowa, itp.

6. Wychodząc z kościoła możemy zabrać serduszka Caritas, by podarować przybory szkolne dzieciom potrzebującym pomocy w biednych krajach.

7. Dziś o g. 14.3o odbędzie się mecz charytatywny na rzecz chorego Łukasza. Szczegóły na afiszu.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Misyjne Drogi, Gość Niedzielny mały i duży, P.K. mały i duży. W zakrystii można nabyć kalendarze z Aniołami.

9. Pochowaliśmy na Starołęce + prof. Lubomirę Broniarz – Press, lat 72 z ul. Brzoskwinio- wej, a w środę o 11.oo będzie Msza św. i pogrzeb +Teresy Wendeker, lat 87 z ul. Kowalewickiej. „Wieczny odpoczynek…”

10. Dziękujemy Parafianom za obecność na nabożeństwach oraz licznie przyjmowaną Komunię św., za dary na probostwo i składane ofiary. Dziś zbiórka do puszek na KUL i szkoły katolickie, a za tydzień na prace remontowe w parafii. Z góry serdeczne dzięki. Obecnie odbywa się tynkowanie kolejnej części probostwa i postawiono nowy płot siatkowy na poszerzenie następnej części cmentarza.
11. Życzymy wszystkim spokojnego tygodnia, a na koniec polecamy Matce Bożej Ojczyznę, pokój na świecie, Nowy Rok Szkolny i wiele osobistych intencji. „Zdrowaś Maryjo…, Święty Michale Archaniele…”